top of page
  • Zdjęcie autoraKinga Piotrowska

A Ty co możesz znaleźć w swojej piwnicy ?Postanowiłam stworzyć nową zakładkę w blogu :) Doskonale zdaje sobie sprawę, że wielu z Was być może jest początkującymi nauczycielami/terapeutami bądź innymi magicznymi specjalistami ;). W naszej pracy stety-niestety musimy mieć dobre zaplecze pomocy. Powiem Wam, że jak zaraz po studiach zaczynałam pracę w szkole dostałam prykaz od pani tej najważniejszej dotyczący stworzenia sobie kącika Montessori.

Uwierzcie mi, że nie miałam niczego...ale miałam ciotkę, o której już wspomniałam we wpisie o muzykoterapii. Poszłyśmy do piwnicy, tak do piwnicy i okazało się, że w piwnicy mam sprzęty do zajęć Montessori. Zdziwieni ? Ja również ;)

Oczywiście, z czasem pomału zaczęłam gromadzić już te trochę bardziej profesjonalne. Ale powiem Wam,że z tych piwniczanych i własnej roboty dzieciaki mają największą radochę ;). Właśnie w tym miejscu będę się z Wami dzielić swoimi pomocami zarówno tymi z piwnicy jak i tymi kupnymi jak i wykonanymi własnoręcznie noo może nie do końca własno ale z pomocą rodziny ;)

ps. sprawdźcie Co wy macie w swojej piwnicy bo możecie się mocno zdziwić ;)

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page